Ağır Yük Taşımacılık | CEREN GROUP
+90216 576 54 02 info@cerengroup.com

Ağır Yük Taşıma

Ağır Yük Taşıma

Ağır Yük Taşımacılığı;  Ağır Yük (Lowbed) Nakliyat olarakta bilinen, kamyon ve kamyonet gibi taşıyıcı araçlara sığmayan yüklerin taşınması için tercih edilen özel bir nakliye hizmetidir. Profesyonel ekiplerce yapılması gereken taşıma şeklinde mühendislik bilgisi gereklidir. Uzman araçlar, özel izinler ve uluslararası ve ülke içerisinde ağır yük taşıma hizmetleri CEREN GROUP tarafından 25'yıllık tercübe ile sağlanmakta.

AĞIR YÜK TAŞIMA FİRMASI

Ceren Goup özel taşıma hizmetleri içerisinde projelerinizde kullanılacak ağır yükler için Avrupa ülkeleri, Balkan Ülkeleri ve Türkiye genelin de sizlere ağır yük nakliyesi çözümleri sunmakta. Profesyonel ekibimiz ve araçlarımızla taşınacak yükün türüne, özelliğine ve yasal izin ve gerekli olan güvenli taşıma için tüm süreç şirketimiz tarafından özenle uygulanmakta.

Uluslararası Ağır Yük taşımacılığı için Türkiye'den Avrupa ülkeleri başta olmak üzere planladığınız rotanıza uygun seferler ile izlere güvenli taşımacılık çözümleri sunuyoruz. Tecbrübeli ekibimiz ve uzmanlığımızla ihtiyacınız olan nakliye talebi ile bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

İstanbul Ağır yük taşıma firması olarak Kosova, Romanya, Arnavutluk şubelerimizle ihtiyacınız olan ülkelere ağır yük taşıma sağlamaktyız. Detaylı bilgi almak ve tüm sorularınız için bizlere +90216 576 54 02 telefonlarımızdan hemen ulaşabilirsiniz.