Danışmanlık | CEREN GROUP
+90216 576 54 02 info@cerengroup.com

Danışmanlık

Danışmanlık

Danışmanlık; İthalat ve İharat çözümleri için CEREN GROUP olarak 25 yıllık tecrübemizle,profesyonel ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

* Firmanın dış ticaretle ilgili yaptığı veya yapacağı her türlü yatırımda firmayı yönlendirmek firmanın iç organizasyon şemasında zaman ve insan unsurları dikkate alınarak yapılandırılmasında önerilerde bulunmak

* Gümrükleme masraflarının asgari düzeye indirilmesini sağlamak.

* Firma dış ticaret ve muhasebe çalışanlarına eğitim vermek.

* Firmanın olan yada olacak olan tüm idari veya adli konularında Firma hukuk danışmanlarına, avukatlarına, mali müşavirlerine dış ticarete ilişkin konularda yapılacak savunmaları teknik olarak hazırlamak.

* Firmanın gümrük idareleri ile olan ilişkilerini olumlu tutmak, firmayı dış ticaret ve gümrükle ilgili konularda tüm resmi ve özel kurumlara karşı temsil etmek.

* Firmanın konu ile ilgili gümrük mercilerinde yapacağı toplantılara firma temsilcileri ile birlikte katılmak.

* Yurt içi veya yurtdışı dış ticaret ve gümrük mevzuatlarını firma adına araştırmak, gümrük mevzuatlarında firmanın lehine veya aleyhine gelişen mevzuat değişikliklerinden firmayı haberdar etmek, menşe, kota, kıymet, tarife ve bağlayıcı tarife gibi konularda, uluslararası anlaşmalar ve mevzuat hükümlerini dikkate alarak firmayı bilgilendirmek görevimizdir.

Detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz tüm sorularınız için bizlere +90216 576 54 02 destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.