Denizyolu Taşımacılığı & Uluslararası Denizyolu Nakliyat | CEREN GROUP
+90216 576 54 02 info@cerengroup.com

Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı; Uluslararsı Ticarette Dünya'nın en fazla tercih edilen uluslararası nakliye türlerinden birisi konteyner, gemi nakliyesi ile gerçekleştirilmekte. Uluslararası Deniyolu Nakliyat ithalat ve ihracat yüklerinin konteynerlar veya taşıma gemileri ile nakledilmesi için tercih edilir. Bir çok üretim tesisi liman bölgelerinde gemilere yükleme yapacak şekilde konumlandırılmıştır.

CEREN GROUP olarak ihtiyaç duyduğunuz denizyolu nakliye seferi ve uluslararası denizyolu yük taşıma taleplerinizdeki gereksinimlere tam kapsamlı olarak hizmet vermekte.

Eşyaların gümrük işlemlerinden, depolanmasına, kara ve transit taşıma işlemlerine kadar ticari malların güvenle müşterilerinize veya sizlere ulaşmasını sağlamaktayız. 25'yıllık deneyimle deniz aşırı ülkelere Uzak doğu ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere tüm Dünya geneline denizyolu taşımacılık hizmetlerimiz mevcut.

Lojitik çözümlerimizle birlikte sizlere ihtiyaç duyduğunuz tüm nakliye çözümleri ile hizmet vermekten mutluluk duyarız. Konteyner taşıma, kara yolu ve deniz içi ve liman taşıma ihtiyaçlarınızda deneyimli ekibimizle profesyonel hizmetlerimizle ithalat ve ihracatlarınızda sizlere güvenilir çözümler sağlamaktayız.

Detaylı bilgi almak alınıza takılan Denizyolu nakliye hizmetleri ve seferlerimizle ilgili bilgi için bizlere +90216 576 54 02 destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.