Depolama Hizmetleri | CEREN GROUP
+90216 576 54 02 info@cerengroup.com

Depolama

Depolama

Depolama; Ticari malların depolanması, serbest depo ve antrepo hizmetleri ile CEREN GROUP olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Uluslararası standartlara uygun depolarımızda ticari mallarınız sigorta güvencesi ile grupaj ve transit taşıma için hazır olarak depolanır. İthalat ve İhracatlarınızda ihtiyacınız olan serbest depolarımız ve Gümrüklü depolarımızla güvenli lojistik depolama çözümleri sunuyoruz.

Türkiye ve Avrupa şubelerimizde yer alan depolarımızla ticaretinizde ihtiyaçlarına yönelik çözümlerimizle ticari mal depolama konusunda komple hizmet sağlıyoruz.

Eşyaların toplanması, depolanması, gürmüklenmesi, nakliye ve müşterilere teslimine kadar tüm süreçler CEREN GROUP tarafından gerçekleştirilir.

Depolarımızda eşyalarınız uluslararası standartlara uygun nem ve rutubet, yagın sel, çaıntı ve doğal afetlere karşı sigortalı, 7/24 güvenlik ve kamera sistemleri ve havalandırma sistemlerine kadar tüm denetimleri yapılan kapalı depo alanlarımızda barındırılır.

Depolama ihtiyaçlarınız için daha detaylı bilgi almak, depo süreçleri hakkında merak ettikleriniz için bizlere +90216 576 54 02 bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere Türkiye ve Avrupa'daki depolarımızda hizmet vermekten mutluluk duyarız.