Grupaj Hizmetleri | CEREN GROUP
+90216 576 54 02 info@cerengroup.com

Grupaj

Grupaj

Grupaj Taşıma; ​Yurt içinde ve yurt dışında kurmuş olduğumuz şubelerimiz ile ebatı ve ağırlığı ne olursa olsun gönderilerinizi zamanında ve sorunsuz bir biçimde istediğiniz adresten alıp istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Grupaj yüklerinizi Türkiye'nin her hangi bir noktasindan tır, kamyon ve kamyonetlerimizle alıp İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasındaki depolarımıza güvenle ulaştırmaktayız.

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda elleçleme, paketleme ve ambalajlama hizmeti de vermekteyiz. Bu işlemlerin ardindan yükleriniz güvenle yurt dışındaki değerli müşterilerinize teslim edilmektedir.

Adresten Alım

Boyutu ne olursa olsun Türkiye'nin her yerinden İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasındaki depolarımıza parsiyel gönderilerinizi güvenle getiriyoruz.

Depolama

İsteğe göre gerekli elleçleme, ambalajlama ve paketleme işlemlerini sizin adınıza yapıyoruz ve güvenle yurt dışı çıkış işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Güvenli Teslimat

Parsiyel, komple yada özel yüklerinizi kendi öz mal araçlarımızla güven içinde teslim ediyoruz.

Diğer yandan ithalat grupaj taşımalarını Kosova, Arnavutluk ve Romanya daki depolarımızda toplayıp başta Türkiye olmak üzre gideceği güzergahtaki ülkeye teslim etmekteyiz. Detaylı bilgi almak sorularınız ve tüm merak ettikleriniz için bizlere +90216 576 54 02 nolu destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.