Havayolu Taşımacılığı & Uluslararası Havayolu Nakliye | CEREN GROUP
+90216 576 54 02 info@cerengroup.com

Havayolu Taşımacılığı

Havayolu Taşımacılığı

Havayolu Taşımacılığı, genel olarak hızlı ulaşması istenilen taşıma türüdür. Özellikle gemi ve karayolu özelinde hızlı bir ulaşım türü olarak seçine havayolu nakliye hizmetleri, ithalat ve ihracat ürünleri, eşya ve transit gönderilerde tercih edilmekte. CEREN GROUP olarak uluslararası havayolu nakliye hizmetleri ile Dünya genelinde çözüm ortaklarımızla sizlere en güvenli ve eksiksiz hizmet sağlamaktayız.

Uluslararası Hayayolu Taşımacılığı

Her türlü proje taşımacılığı hizmetleri ile oldukça kapsamlı hizmetlerden faydalana bilirsiniz. Özellikle hızlı bir teslima veya kara, deniz yolu ile ulaşımı olmayan ada ülkeleri, ve coğrafi olarak ulaşımı uzun süren ülkelerde tercih edilen bir yöntem. Türkiye'den Uzak Doğu, Orta Doğu ve Avrupa ülkelerine uluslararası havayolu yük taşımacılığı çözümleri için bizlere ulaşabilirsiniz.

Her türlü İthalat ve ihracat ürünlerinin taşınması.

Transit yükleme sistemi taşımacılığı.

İmal edilen, oluşturulan her türlü ürünün taşımacılığı.

Emtia taşımacılığı.

Konsolide kargo taşımacılığı.

Parsiyel yük taşıma

Ticari malların taşınması ile ithalat ve ihracatlarınız için sizlere depolama, gümrükleme, nakliye, danışmanlık dahil tüm süreçlerde hizmet sağlamaktan mutluluk duyarız. Havayolu nakliyat projelerinizde bizlere +90216 576 54 02 destek hattımızdan dilediğini zaman ulaşabilirsiniz.