Karayolu Nakliyat & Yurt içi ve Uluslararası Taşımacılık | CEREN GROUP
+90216 576 54 02 info@cerengroup.com

Karayolu Nakliyat

Karayolu Nakliyat

Karayolu Nakliyat; Uluslararası karayolu taşımacılık ve yurt içi yük taşıma hizmetleri ile 25'yıllık deneyimle sizlere hizmet vermekteyiz. İthalat ve İhracat başta olmak üzere yük taşımacılığında sizlere tam kapsamlı çözümler sunmaktayız. Karayolu nakliye hizmetleri ile Avrupa ülkeleri başta olmak üzer Balkan ülkelerine düzenli seferlerimizle komple ve parsiyel taşımacılık sağlamaktayız.

CEREN GROUP olarak KOSOVA, ARNAVUTLUK, ROMANYA şubelerimizle Türkiye'den Avrupa'ya karayolu nakliye ve dönüş seferleri ile tüm Türkiye geneline yüklerinizi tam kapsamlı olarak gerçekleştiriyoruz. Öz mal araçlarımızla günlük ve hatalık karayolu nakliye seferleri ile Dünya'nın dilediğiniz noktasına nakliye hizmetlerimizle sizlere çözüm ortaklığı sunuyoruz.

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

Türkiye'den Avrupa karayolu nakliye hizmetlerimizle, düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz seferlerimizle, araçlarımız ister komple, ister parsiyel olarak sizlere hizmet vermekte. Gidiş ve dönüş seferlerimiz, sefer ve boş aram bilgileri için bizlere +90216 576 54 02 nolu destek hattımızdan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Karayolu Kosova Nakliyat, Karayolu Arnavutluk Nakliyat, Karayolu Romanya Nakliyat, Karayolu İtalya Nakliyat ve Karayolu Avrupa taşımacılık hizmetlerimiz Avurpa'daki şubelerimizle Türkiye merkezimizle hizmet vermek için profesyonel ekibimizle tam kapsamlı çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

Yerinde alma, depolama, gümrükleme, yerinde teslim, komple araç ve parsiyel karayolu nakliye hizmeletimizle sizlere ithalat ve ihracatlarınızda çözüm ortaklığı sunuyoruz.