Transit Taşımacılık & Uluslararası Transit Yük Taşıma | CEREN GROUP
+90216 576 54 02 info@cerengroup.com

Transit Taşımacılık

Transit Taşımacılık

Transit Taşımacılık; bir ülkeden diğer ülkeye yapılan ticaretlerde, üçüncü bir ülke sınırlarından geçerek gerçekleştirilen taşıma hizmetine denir. Türkiye'de Avrupa'ya açılan bir kapı olarak en fazla transit nakliye sağlanılan ülkelerden biridir. Türkiye'den uluslararası transit taşımacılığı başta Avrupa ülkeleri olmak üzere müşterilerinizin bulundukları ülklere göre hizmet vermekteyiz. Transit yük taşıma, ticari malların transit rejimi kapsamı içerisinde gerçekleştirilir.

CEREN GROUP olarak tüm süreçlerde, gümrük işlemleri, depolama, nakliye dahil tüm hizmetleri ile sizler ithalat ve ihracat çözümlerinde hizmet vermekte.

​Türkiye'deki tüm gümrük noktalarından ve antrepolardan transit rejimine uygun olarak Uzak Doğu ve Orta Doğu Ülkelerinden gelen yükler, gerekli transit işlemlerinin yapılmasından sonra güvenli bir şekilde yurt dışındaki müşterilerimizin adreslerine ulaştırılmaktadır.

Transit yük taşımacılığı için bizlere +90216 576 54 02 hattımızdan ulaşabilirsiniz. GEREN GROUP olarak uluslararası transit karayolu nakliye, uluslararası transit denizyolu, uluslararası transit havayolu taşımacılığı ihtiyaçlarınız da sizlere çözümler sunmakta.