Uluslararası Araba Nakliyesi | Otomobil Taşımacılığı | Lüks Araç Taşıma
+90216 576 54 02 info@cerengroup.com

Uluslararası Araba Nakliyesi

Uluslararası Araba Nakliyesi

Uluslararası Araba Nakliyesi

CEREN GROUP olarak otomobi lojistiği konusunda 20 yılı aşkın tecrübesi ile yurt dışı araç nakliyesi hizmetleri sunmakta. Taşımacılığını yaptırmak istediğiniz ister araba, motosiklet, isterseniz motorlu araçlarınız olsun, lüks otomobil, sıfır araba veya ikinci el otomotiv lojistiğinin taleplerini karayolu aracılığı ile gerçekleştiriyoruz. Avrupa'dan karayolu üzerinden Türkiye başta olmak üzere, Almanya, Kosova, Arnavutluk, Makedonya, Romanya, Karabağ, İngiltere, Yunanistan, Fransa, Hollanda, İsviçre lokasyonlara araçlarınızın taşımacılığı konusunda kurumsal hizmet sağlıyoruz.

Otomobil Taşımacılığı

Karayolu otomobil taşımacılığı uluslararası gerçekleştirilen, profesyonel ekipmanlar, araç değerinde sigorta poliçesi, zamanında ve gümrük teslimatı ile CEREN GROUP olarak hizmet vermekteyiz. Araç değeriniz ne olursa olsun, ister sıfır otomobil nakliyesi ister ikinci el otomobil taşımacılığı konusunda yurt dışı araç taşıma çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kurumsal Otomobil Nakliyesi

Kurumsal firmaların, araç satışı yapan galeriler, kurumsal araç filosu, özel sunum ve fuarlar için kullanılan araçlar gibi kurumsal firmaların uluslararası otomobil nakliye firması arayışlarında CEREN GROUP olarak çözümler sunmaktayız. Kurumsal sözleşmeli otomobil taşımacılığı araçlarınıza özel korunaklı nakliye araçları, ekipmanlarımız ve profesyonel ekibimizle zamanında teslimat gerçekleştirmekteyiz. Düzenli sevkiyatlarımız ve haftalık seferlerimizden dilediğiniz zaman faydalana bilirsiniz.

Klasik Otomobil Taşımacılığı

Uluslararası fuar ve gösterileri ve organizasyonlara veya sizlere ait klasik otomobilleri dilediğiniz lokasyona nakliyesini sağlıyoruz. Klasik araba nakliyesi, daha fazla özen ve farklı ekipmanlar ile uzman kadorya sahip, korunaklı özel araç filoları ile gerçekleştirilmekte. CEREN GROUP klasik otomobillerinizi yurt dışı gidiş ve gelişi aşamalarında taşımacılık çözümleri sunmakta. Araçlarınıza uygun nakliye detayları ve bilgi almak için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Global Araç Taşımacılığı

Karyolu, Denizyolu ve Havayolu üzerinden Global araba taşımacılığı hizmetleri yanı sıra dilediğiniz lokasyon ve ülkelere özel sigorta poliçesi, kurumsal sözleşme, gümrük ve kurumsal taleplerde group şirketlerimizle destek sunuyoruz. CEREN GROUP araçlarınızı yurt dışından gidiş ve dönüş seferleri ile sizlere ulaştırmakta. Global otomobil nakliyat projelerinizde bizlere +90216 576 54 02 destek hattımızdan, 2022 Uluslararası otomobil taşıma fiyatları, aracınıza özel otomobil taşıma fiyatları hakkında bilgi almak için bizlere dilediğini zaman ulaşabilirsiniz.